Březen 2015

HAWAI PENNY

28. března 2015 v 23:37 | Kárli |  Random
Jezuz už jsem z toho na nervi :D pořád váhám ne mezi velikostí, ale samozřejmě jako každá jiná holka barva :DD
takže asi si vyberu tenhle je takovej přesně pro mě takovej old school a nemoc přeplácanej, ale zase právě nechci aby byl moc leptí ale tak co už no :D
PROSTĚ PENNY
HAVAIIN
HOLIDAY 22
:3

Penny ?

28. března 2015 v 22:36 | Kárli |  Random
Ahoj jsem tu zase po nějaké době konečně :D... No od té doby co jsem psala naposledy se toho moc nezměnilo asi jen to že už jsem zdraví ! :D což je super že konečně zase navážu nějaký sociální kontakty a ne jen na facebooku :D..
Jen se netěším do školy kvůli tomu že jsem se na všechno ale fakt všechno vykašlala :D .. a zrovna příští týden budu psát asi tak určitě jak je znám tak čtyři testy a ještě budu mít prezentaci před třídou což není takovej problém, ale to že to musím umět všechno nazpaměť .. to už problémek je :D a taky jsem vděčná mím spolužákům kteří se na mě vysrali a nic mi neposlali :D DÍK
NO dost o škole a rovnou napíšu co jsem měla na srdíčku :DD už delší dobu uvažuju o koupi pennyboardu ale nevím jestli si mám koupit original nebo nickle což je rozdíl myslím pouze velikostní .. no ale každopádně original je takový jak se to dá říct více kompaktnější což je mnohem lepší pro přepravu ve městě :). Ale jsem více pro original, i když ten nickle ( je zhuba skoro stejně velkej jako skateboard) taky nezní špatně :).. :D
IT´S LIKE .. I JUST DON´T KNOW ... :D


So fuckin bored.

25. března 2015 v 23:25 | Kárli |  weird.
Ani nevím o čem bych měla psát, ale prostě se mi chce tak tady píšu.
Ano ani nevím proč, ale tenhle obrázek je strašně vtipnej :'D koukám se totiž právě na fast5 takže luxus.. kdybych se měla zamyslet kolik mám psát testů když jsem dva týdny ve škole nebyla tak jsem docela no :D tak jako co už no ... třeba je dám třeba ne .. teda doufám že ano :D. Ale je pravda že se prostě tolik neučím oproti mé nejlepší kamarádce která se učí snad deset hodin denně :D takže jí říkám že je závislák na škole a vlastně to je pravda ona kdyby neměla dobrý známky tak by se musel zbořit svět :D. No nevím co dál psát, ale třeba mě ještě napadne nějaká šílenost D:

25. března 2015 v 23:22 | Kárli |  Random
Tak jsem tady s dalším článkem kde je jasné že se hodně nudí, ale kdybych se nenudila tak bych to ani nebyla já. Tenhle článek je prakticky o mé největší vášni. Nedokázala bych si představit svůj život bez hor, sněhu a dalších zimních prvků.

Za poslední rok se toho hodně změnilo.. teda spíš já se změnila.. hodně jsem se změnila v nitru. A ne jen že se to projevilo na změně v oblíkání a malování, ale i v různých osobních věcech. Už od minulého roku se učím na snowboardu a je to super moc mě to baví :). Ne že by mě lyžovat nebavilo, ale už mě to k tomu tak netáhne jako ke snowboardu. Můj názor je že je o něco nebezpečnější, ale rozhodně stojí za to! Pokaždé když si vzpomenu na prázdniny strávené v Rakousku, začne mi srdce být rychleji. Nemůžu za to, ale jak někdo miluje léto tak já miluju zimu a nedokázala bych si představit kdybych už nikdy nemohla znovu na hory nebo vůbec kdyby zima nebyla...

Mím snem bylo stát se uznávanou snowboardistkou. Ano zní to pošetile, ale prostě chci toho dosáhnout. Tohle je sen kterej mám už hodně dlouho, ale změnilo se to od té doby co jsme byli v Rakousku. Neuvěřitelný pohled na všechnu tu krásu pod váma ... Ale prostě jsem byla tvrdohlavá a učila jsem se to sama :D... No a jak mi to samozřejmě nešlo a jezdili jsme na strašně strmý kopce tak to nešlo ... a to mě zlomilo.. už jsem potom tolik netoužila, ale díky Lucce jsem to znovu zkusila .. A hele ono to šlo a o něco líp než předtím. Chtělo se mi brečet jak jsem byla ráda že se aspoň trochu zlepšuju. Je to super pocit když vám začne jít něco co vám strašně přirostlo k srdci :). ..

Hair Chalk 2

25. března 2015 v 22:36 | Kárli |  vlasy
No tak ty křídy moc nechytly, ale nevím jestli je to tím že to neumím nebo jestli je to těma křídama ... Tss jasně že za to nemůžu :D ale jako barvy co jsem si vybrala byly docela fajn že chytly a seděli mi :D :)
Co bych jinak řekla asi nic když jsem celej den nic nedělala, ale je pravda že jsem se po dlouhé době dostala ven :D je tam moc hezky teplo, což mě štve protože ješte musím být doma :D ..

Hair Chalk

25. března 2015 v 13:00 | Kárli |  vlasy
Halelujah !! Konečně mi došli moje křídy na vlasy ! :)
Myslela jsem si že nebudou nějak extrazabalené, ale každá je zabalená zvlášť.... Prostě mazec :D. Pořídila jsem si set 24 barev a je to vážně super už se těším až je použiju ! :)

wau novej článek

24. března 2015 v 19:16 | Kárli |  Info o stránce
Ani nevím kdy jsem sem naposledy psala, ale dneska na to mám vyloženě náladu :D.. Po roce nebo po jak dlouhé době se toho hodně změnilo :D. S Lůcou se pořád bavíme jak jinak bez té holky by to prostě nešlo, ale od té doby co nepíšem prostě není čas obě se chystáme na příjímačky a tak no. Ale vážně se snažím občas se přemoct a jít sem, ale pak si řeknu nééé :D. A jelikož jsem teď nemocná tak sem píšu no.
Vzhled vytvořila www.raina.blog.cz | Všechna práva vyhrazena.