Srpen 2014

Bulharsko 2014 <3

31. srpna 2014 v 19:33 Random
Ahoj :) Jak už jsem sem psala,tak jsme se už vrátili z dovolené v Bulharsku,Carevu.Co říct než jen to,že bylo skvělý počasí,moře akorát a všechno prostě úžasný!Moc jsem tam nenakupovala oblečení ale spíše kosmetiku (jak jináč :D).
Bulharsko je totiž známé růžovou kosmetikou.Té si tam hodně koupila moje mamka :D Já čtyři laky od značky flormar.
První je z edice Light Summer-takovou meruňkovou barvu s lehkým bílým třpytem.Druhý je odstín č.399 Midnight Black-Černá s jemnými stříbrnými třpytkami.Třetí je v odstínu č.404 Morello Cherry-Nádherná krvavá červená :D A poslední je č.400 Bright White-Prostě bílej :D
Apak ještě krém s výtažkem z olivového oleje od značky biofresh COSMETIC pro suchou pokožku,protože ji mám od mořké soli suchou.Jinak ji mám smíšenou až mastnou.
A největší zážitek?...Poprvé jsem letěla letadlem :) :D Bylo to záživný a moc se mi to líbilo :D A kde jste byli Vy? :)
Něco z letadla :)...

Bude více článků

24. srpna 2014 v 23:07 | Lucka |  Random
Ahoj :) Právě jsem na letišti v Tuřanech.Před chvílkou jsme přiletěli z dovolené (přidám článek)a čekáme na strejdu a ten nás pak odveze domů.Jinak dovolená byla úžasná!Ještě dnes jsem se koupala v moři :D Divnej pocit.
Zítra teda něco přidám :)

chorvatsko info

24. srpna 2014 v 22:42 | Kárli |  Info o stránce
ahoooj :) tak chctska už podruhé ,ale jen říct že jedem zítra ve 3 ráno do chrovatska ,ale jen do konce prázdnín :D . Nštěstí wifi tam je takže to je vklidu :) tak něco přidám :)

Gone fishing

21. srpna 2014 v 13:08 | Kárli |  Random
Čau čau zdraví vás rybářka :D a chci vám představit mé mistrovské dílo :D neboli fotky zralé na výstavu :D . Rybaření jsem si užívala nic moc jsem nechytila , ale to nevadí třeba příště maj amígos :D. Vlastně taťka toho chytil docela dost:D . Mám dnes happy náladu toš proč nepsát samé nesmysly ne ? D i Dont kééér !:D okej a zde jsou fotky ǔzijte si poled na krajinu za plotem , molo a květinku :) .D .
tak a ještě něco když bude u tohoto článku 5 komentářů PŘIDEJ tak sem dám fotku jak mám na sobě peeling :D (strašně zajímavý) :D

Photoshoot with Lůca

17. srpna 2014 v 22:09 | Kárli |  Photoshoot
Ahoj tak ještě jsem teda po dlouhé době co jsme to fotily jsem to chtěla dát na blog :). Jinak něco k tomu no snažila jsem se o to aby to bylo takové uvítání nic moc extravagantního tak mě nesuďte :D no jinak ješte se chci omluvit za to že tu nejsem :/ ani nevím proč :D
tak tady jsou
dobrá fotka :DTak a to jsou asi všechny fotky :) teda co jsem vybrala . Jinak na těch rybách jsem tay fotila takže dám taky fotky :D :)

Som Zpátky :D

11. srpna 2014 v 16:24 | Lucka |  Random
Čauko Úžasný Dneska jsem se vrátila od babičky a stihla jsem si koupit pár věcí nanehty,kterémi už došly.
Jinak u babičky to bylo super!Našla jsem si tam další super kamarády,hrála golf,navštívila lanové centrum a muzeum v Oslavanech,chodila ke koním a trávila čas s mojí malou sestřenicí <3.Tady jsou nějaké fotky...

Info

7. srpna 2014 v 20:02 | Kárli |  Info o stránce
Ahoj omlouvám se že jsem dlouho nenapsala článek ,ale jaksi jsem nemohla ani nevěděla co :D :) každopádně od neděle do středy tady nebudu ,protože jedeme s taťkou na ryby :D . Takže neboudou žádné články možná něco Lucka napíše nevjem :D .

New design !

5. srpna 2014 v 20:56 | Kárli |  Info o stránce
Ahoj , tak jsem se s vámi chtěla podělit o mou radost :D z nového designu :) je úžasnej !! :)) .A za to bych chtěla moooooc poděkovat Lucce tedy Raině za úžasnou a rychlou práci :) A určitě doporučuji kdyby někdo chtěl design od této fajné slečny :D. Tak to je asi vše a ještě jednou děkujem ! :))

Jak trávím prázdniny u babičky ♥

5. srpna 2014 v 20:31 | Lůca |  Random
Ahoj Usmívající se Tentokrát se to nebude týkat kosmetiky ale toho jak si užívám letní prázdniny.Skoro celý červenec jsem chodila na koupáky s kamarády Úžasný Smějící se Teď v srpnu jsem jela k babičce na Moravu.Oproti Brnu je tu klid,koně a příroda.Sice mi chybí chození po městě,nakupování a přátelé ale taky jsem ráda u mojí rodinky na venkově Smějící se
Až budu zase doma,tak Vám sem hodím další články.


moje péče o pleť

4. srpna 2014 v 20:06 | Kárli |  Péče o pleť
Ahoj,tak dneska vám chci říct jak se o svou pleť starám já :) ,protože jako každý obyčejný smrtelník se musím starat o svou pleť :) .Tak tedy začnu :) právě teď o prázdninách mám trochu jiný režim takže začnu :) .
Ranní rutina
Vždycky když ráno vstanu tak si vyčistím obličej čistící vodou nivea konkrétně řada pure effect a to purifyng toner .Upřímně mi docela sedí , krásně voní není nějak hořký ,protože když si občas čistím obličej tak se mi občas stane jako asi každé holce že to občas s okolí pusy olíznu a je to strasně hořký , naštěstí s tímto tonikem to tak není :)) . 2) Po vyčištění si dám krém nějaký hidratační nebo ne ,ale většinou ne mám teď čtyři dva nové a dva co už nějakou chvíly používám :) dám fotku :) a to je pro ráno vše.
večerní rutina
Večer si dávám čistič oličeje od nečistot potom peeling a jednou začas i hloubkouvou masku/peeling. Potom si dám hidratační krém a to je vše :) . Jednou za týden si dávám mou večerní kůru dvakrát . :D Zatím zádné masky nepoužívám ,protože žádné nemám :'D
Odličování
Na odličování používám více produktů , když jsem línější :D tak použiju jen nivea wash off nebo rakitníkové mléko (nejlepší) :)) potom taky používám mandlouvý olej je boží vyživuje řasy :) .A někdyy i co najdu :D.Jo a omlouvám se že na fotce není rakitníkové mléko ,ale jaksi jsem na to zapomněla :D .
Vzhled vytvořila www.raina.blog.cz | Všechna práva vyhrazena.