Červenec 2014

Vítej na BlogSpiration!

30. července 2014 v 23:00 | Lucie |  Info o stránce
Ahoj Usmívající se Tento článek bude takový "seznamovací! Smějící se Jmenuju se Lucka a je mi 14 let.Společně s mojí kamarádkou Karli jsme si založily BeautyBlog BlogSpiration!Hodně se zajímám o módu,zvířata,sporty,focení a hlavně o kosmetiku.V kosmetice se obě orientujeme celkem dobře a tak budeme rády,když nás požádáte o nějakou radu nebo bude psát jaké by jste si přali příspevky a o čem.Např. o tom,jak si rychle upravit vlasy nebo recepty na zdravé jídlo nebo na masky at' už na vlasy,nehty či obličej.Bude tady toho hodně.Doufám že se vám náš blog bude líbit.

Ahoj ! :)

30. července 2014 v 16:26 | Kárli |  Info o stránce
Ahoj , jmenuju se Klára ale říkají mi Kárli . tento blog je společný se spolužačkou Lůcou .Na tomle blogu najdete modní příspěvky , o nehtech ,zdravém životním stylu a o rádaach ze života :) . Doufám žže se vám tento blog bude líbit . Ano zatím to není žádná pecka ,ale snad to bude časem lepší a lepší :).
Něco o mě :
Chodím do 8.ročníku ZŠ (neboli ústav pod jménem škola aneb koncentrační tábor :D). Moje koníčky jsou tanec a další sporty :) ,nakupování , přátelé , rodina , pečení (ale žádný profík zatím nejsem) ,samozřejmě jako každá jiná dospívajíci holka jsem závislá na ´´zkrášlování´´ :D a potom i moje zvířátka a hlavně focení :)
no a tady je moje fotka :D
ano na této fotce vypadám jako zhulená :D

no nevím co bych jiného měla psát ,ale doufám že se vám náš blog bude líbit :)
Vzhled vytvořila www.raina.blog.cz | Všechna práva vyhrazena.